ריפוי באוטיזם

ריפוי אוטיזם

"אין חבוש מתיר עצמו מבית האסורים" – אם אתה חי וחושב בקונספציה מסוימת תצטרך לבקש עזרה ממישהו מבחוץ שרואה את הדברים אחרת. זה שמתבונן מהצד רואה לרוב את הדברים באופן נהיר ושונה מזה שנמצא בפנים, וזה מה שמאפשר לו לתת פתרון חדש שכאילו עד כה לא היה קיים.

לצאת מבית האסורים
בחיים האישיים של כל אחד ואחד מאתנו יש תפיסות עולם, הרגלים, חינוך- וזאת המסגרת בה אנו חיים, זהו מעין "בית האסורים" האישי שלנו. כאשר אנו מוצאים את עצמנו במקום של תקיעות, מבוי סתום, ייאוש או תחושה שלמצב שלנו אין פתרון - זה בדיוק הזמן להסתייע במישהו שונה מאתנו, שלא חושב כמונו, כדי לקבל זווית הסתכלות חדשה.

עלייה באוטיזם ברחבי העולם
האוטיזם הוא תופעה שמתפשטת בעולם במספרים ההולכים וגדלים מידי שנה. איני יכול להצביע  על סיבה אחת שגורמת לעלייה מספרית זו  אלא על מכלול גורמים וביניהם; ריבוי טיפולים רפואיים מוגזמים ומיותרים, אירועי לחץ וטראומה בלידה ובהריון ועוד קלקולים שקשורים לאדם המערבי והתרחקותו מהטבע.

איזון הטבע הופר
אינני מציע לחזור למערות, אבל האיזון של הטבע הופר בצורה גסה וזה מתבטא במחלות חדשות והשתוללות של הטבע עצמו, כמו סופות ורעידות אדמה. האדם/אדמה מואבסים בכימיקלים רבים שמזהמים ומשחיתים כל חלקה טובה. מקורות המים הולכים ומזדהמים, האדמה מאבדת מפוריותה והריסוסים הרבים עוזרים לכמה שנים עד שמופיעה מוטציה חדשה של המזיק שעמיד בפני הריסוס. כפני האדמה כך פני האדם. ישנה צריכה גדולה של תרופות, רובנו עובדים או לומדים באופן פסיבי רוב היום ולא פעילים או נמצאים בתנועה, האוכל מעובד ומרוסס ובנוסף לכל זה אנו חיים בסביבה מזוהמת המלאה קרינה מכל סוג, וחיים בלחץ תמידי. האדם המערבי חי בניתוק ובהתעלמות מהעולם הפיזי, ממש כמו שהאוטיסט מנותק מסביבתו, ולכן האוטיזם מבטא באופן הפשוט את המציאות בה אנו חיים.

אוטיזם ברפואה המערבית
הרפואה המערבית לא תוכל לעזור למצוא פתרון לבעיה שהיא עצמה שותפה ליצירתה, כי היא חלק מהמטריקס. באותה המידה, כשעסק נכנס לקשיים הוא צריך יועץ חיצוני שידריך אותו להבראה, וכשמופיעות בעיות בחברה גדולה, הדבר הראשון שמחליפים זה את המנכ"ל, כי צריך להחליף 'ראש' ולשנות גישה.

הדרך לריפוי אוטיזם
בהתאם לזאת, הדרך לריפוי אוטיזם תמצא במקומות אחרים וכנראה שלא בקופות החולים. אומנם ישנם בקופות החולים אנשים טובים אבל דרך העבודה והחשיבה שלהם לא מובילה עד כה לריפוי אוטיזם. ולכן אני מציע לכם להתעניין ולחפש דרכים אחרות שאולי לא מוכרות לכם, ולבדוק את ההומאופתיה כדרך אלטרנטיבית לריפוי אוטיזם.

מניסיוני הטיפולי עם עשרות ילדים בגילאים שונים אשר אובחנו ברמות שונות עם PDD/ ASD , בעזרת ההומאופתיה יש שיפור והתקדמות אצל 80-90% מהילדים!

וככל שהטיפול מתקדם כך הם מדביקים פערים והולכים ומשתלבים בסביבה ועם ילדים בני גילם.

אם מה שנכתב עד כה מדבר אליכם והייתם רוצים לשמוע עוד על טיפול באוטיזם , אתם מוזמנים ליצור עמי קשר בהקדם.

דוד גרושקו – מטפל הומיאופתי 052-3780939
לייעוץ ראשוני