אפשר לרפא אוטיזם ?


מה ההבדל בין עני לעשיר או בין אבא עשיר לאבא עני? – התשובה הטריוויאלית שתעלה בפיכם היא כסף. אבל... מה גרם לזה להיות עשיר ולזה להיות עני? הרי לא כל העשירים נולדו עם כפית כסף בפה והם גם לא בהכרח יותר חכמים.

ההתמדה משתלמת
ההבדל בין עני לעשיר הוא שהעני ניסה מספר פעמים להקים עסק ונכשל ואז הוא התייאש והחליט שזה גדול עליו, הוא לא בנוי לזה, אין לו כסף ובמקביל החברים הטובים שלו מייעצים לו להפסיק עם הניסיונות והמשחקים שלו ולהיות שכיר כמוהם. העשיר לעומת זאת ניסה 200 פעם ונכשל, אבל בפעם ה-201 הצליח. העשיר חותר למטרה ולא מוותר עד שהוא מגיע אליה, לא משנה כמה זמן ומאמץ זה ידרוש וייקח.

כשאדם נפגש עם בעיה רפואית, כיצד הוא מתמודד איתה? תחילה הוא פונה לצוות המקצועי הראשוני שאותו הוא פוגש – רופאים, בתי חולים, פקידי משרד הבריאות ומשרד הרווחה. אבל מה קורה אם הוא לא מקבל עזרה ואומרים לו שאין מה לעשות, הרפואה עוד לא מצאה תשובה ופתרון לבעיה שלו? האם זהו סוף פסוק כי הרופא אמר שאין פתרון? הרי אם הרפואה הייתה באמת עניין של שחור ולבן, למה קיים הנושא של חוות דעת שנייה, ולפעמים אפילו שלישית?


המוח הגמיש
לא מזמן סיפר לי מכר שיש לו ילד אוטיסט כבן 18, והוא מצא ספר חדש (המוח הגמיש) שעוסק בתפקוד המוח. בספר קיימים תיאורים המציגים כל מיני מצבים קיצוניים של פגיעות מוחיות, כמו אדם שנולד רק עם חצי מוח. הספר מתאר כיצד הצליחו אנשים אלו שהם בעלי פגיעות קשות להתגבר על הפגיעה, ובעזרת עבודה קשה מתפקדים כמעט כרגיל. אותו חבר התחיל לעבוד עם הילד שלו על לימוד בסיסי כמו לימוד מספרים ולימוד קריאה ואחרי חודשים של עבודה הוא התחיל לראות תוצאות מדהימות והתקדמות. ההומאופתיה אמנם יכלה לעזור לו לרפא את הבן שלו, אבל הוא בחר בדרך אחרת, ועם תוצאות איני מתווכח.


כמה דרכים להגיע ליעד
להיות עשיר זה לפגוש בעיה ולהתמודד איתה עד שמגיעים להצלחה. להתמודד עם בעיה זה ליזום ולחפש פתרונות עד שמצליחים. למרבה הפלא, ברוב המקרים יש יותר מדרך אחת להגיע ליעד, אבל אם יש כל כך הרבה דרכים ואפשרויות לעשות כסף, אז למה האדם מגיע לא פעם למצבים שנראים לו ללא מוצא? הסוד הוא שרק מי שיצא לדרך, קרי עושה מעשים ויוזם כדי להתקדם, האפשרויות החדשות יפתחו בפניו. כל עוד האדם צופה מהצד ומחכה ששביל הזהב יופיע – הוא ימשיך לחכות עד סוף ימיו.


אוטיזם והומיאופתיה
לי ברור שאת רוב הילדים שסובלים מאוטיזם אפשר לרפא בעזרת הומאופתיה, כי ראיתי כבר עשרות מקרים של הצלחה. אבל אם כבר הלכתם להומיאופת והוא לא עזר לכם, במקום להגיד שההומאופתיה עוזרת רק לחלק מהאנשים ולבן שלכם זה לא עזר, חפשו את ההומאופת שיעזור לכם !

ההתמדה תהפוך אתכם לעשירים.


דוד גרושקו – מטפל בהומאופתיה קלאסית מומחה לטיפול באוטיזם.

052-3780939
לייעוץ ראשוני