טיפול באוטיזם
טיפול הומאופתי לאוטיזם 

אוטיזם הוא לא מחלה שמוגדרת רפואית והוא למעשה אוסף של סימפטומים שמוביל לאבחנה שמדובר באוטיזם (לגווניו השונים). דרכי הטיפול הקונבנציונליות באוטיזם עוסקות בפיתוח טכניקות להעברת המידע שלא נלמד ע"י הילד באופן טבעי בצורה שונה של תרגול, חוויה, מקל וגזר וכד'. הטכניקות השונות הם טובות, אבל הם נוגעות בבעיה רק בחלק החיצוני שלה ולא בשורשה.

ריפוי מבפנים החוצה
ילד עם רגישות יתר חושית (כלומר, הבעיה ממוקמת במערכת העצבים) יקבל דרכי טיפול רגילות שיציעו להימנע ככל האפשר מגירוי, ובמקביל לחשוף את הילד לגירויים קטנים ועדינים וללמד אותו לשלוט בתגובה שלו. דרך זו לא פותרת את הבעיה אבל אם היא מצליחה, היא מאפשרת לאדם ללמוד לחיות עם זה ולהשתלב בחברה. פתרון אחר לבעיה דורש להרגיע את מערכת העצבים של האדם כך שלא תהיה מגורה יתר על המידה ואז ממילא הוא יצליח לשלוט בעצמו ולא יגיב בתוקפנות או בקיצוניות. הפתרון השני עובד מבפנים החוצה, תחילה יש לרפא את הבעיה הפנימית ובעקבות זה  גם התופעות הבעייתיות נעלמות.

לפרק את הבועה בטיפול הומטייאופתי
על מנת לעזור לאוטיסטים צריך להצליח לפתוח ולפרק את הבועה שבה הם חיים, וכשהבועה תעלם ממילא הם יתחילו במגע עם העולם החיצון, יתחככו עם הסביבה, יתחילו לתקשר וללמוד להשתלב. הפתרון חייב לבוא מבפנים החוצה. וזה בדיוק התהליך שקורה בטיפול באוטיזם באמצעות הומאופתיה.  הטיפול ההומאופתי מחזק את הכוחות הפנימיים של האדם, כוחות החיים של האדם מתעצמים והם מוצאים דרך להתגבר על "החסימה"  ובעקבות כך באופן טבעי האדם מתחיל להיפתח וליצור קשר עם הסביבה.

מדוע הרפואה הרגילה לא מיישמת את הטיפול מבפנים החוצה?
הרפואה הרגילה לא מסתכלת לעצמה בראי ושואלת את עצמה את השאלות הכי פשוטות – אם בשנים האחרונות אנו רואים שתופעת האוטיזם הולכת וגדלה לממדים שלא היו בעבר, מה גורם לזה? חשוב למצוא דרכים למנוע שריפות ולא לשכלל את הדרכים לכבות אותן.

המחשבה המנחה את הדרך הזו היא כלכלית; אם אני ממציא דרך טיפול או כדור שמטפל באוטיזם אפשר לעשות על זה כסף, לעומת טיפול מניעתי שהוא רק הוצאה בטווח הקצר.

הסתכלות כלכלית על מצב בריאותי
בכל תחומי הבריאות קיימת הסתכלות כלכלית מובהקת. תקציבי המחקר הגדולים נמצאים בידי חברות תרופות שלהן  אינטרס כלכלי ברור; ככל שיהיו יותר בעיות וחולים בעולם – כך יוטב מצבם הכלכלי. כל מחקר – ממומן ע"י גוף כלשהו, ואם תוצאות המחקר נוגדות את רצון המעסיק/התורם אז המחקר ייגנז ולא יפורסם. למשל לגבי מחלות לב – רוב האנרגיה של מערכת הבריאות מושקעת בלטפל באנשים שכבר חולים בכלים שחברות התרופות מספקות ומשכללות מידי שנה. המדינה יכלה לחייב כל אדם לעבור כל 10 שנים "סדנת בריאות" – מה לאכול וכמה, איזו פעילות גופנית לעשות , לסבסד חוגים של פעילות גופנית ואכילה נכונה לבני 30 ומעלה, זה לא אמור להיות יקר מידי ויכול בטווח הארוך להוביל את האוכלוסייה לבריאות ולחיסכון עצום בהוצאות.

אבל לחשיבה פשוטה ובהירה זו – אין לוביסטים שדוחפים ומקדמים, ולכן זה לא קורה. וגם מחקר לגבי הסיבות לאוטיזם לא ממש תמצאו – מהניסיון שלי ראיתי שלפחות 20% מהאוטיסטים שבאו אלי הראו סימנים ראשונים לבעיה אחרי חיסון. יכול להיות שהאחוזים יותר גדולים אבל אצל 20% זה היה ברור כשמש, התינוק היה בריא, קיבל חיסון והשתנה. איזה רופא יעז להגיד כזה דבר כשהוא מסכן את המשך העסקתו בכל גוף רפואי או מחקרי שהוא?

קחו את המצב לידיים שלכם!
הבריאות ותהליכי ההחלמה בידיים שלכם. כמו שאתם מבינים שלמשרד האוצר יש אינטרס לקחת לכם כסף, וכמו ששופט מתיימר להיות אובייקטיבי אבל גם לו יש אג'נדה שהוא מקדם, כך גם לרופאים יש אינטרסים והם בני אדם כמוכם. רק אתם, הורי הילד עם המוגבלות, היחידים שבאמת רוצים לרפא את ילדכם, תקשיבו רק לעצמכם ולקול הפנימי שלכם.


אם תרצו לשמוע עוד על טיפול הומיאופתי נכון לילדכם, אני מזמין אתכם להתקשר ולשוחח איתי עוד היום.

דוד גרושקו, הומאופת קלאסי, 052-3780939
לייעוץ ראשוני