טיפול הומאופתי באוטיזם – PDD

בשנים האחרונות אנו הולכים ופוגשים יותר ויותר בעיות התפתחות ובמיוחד אוטיזם –PDD. הסיבות לאוטיזם הם רבות ורחבות, ונובעות לדעתי כולם מהשינוי בסביבת החיים בה הילד חי וגדל.

  1. המזון שאנו אוכלים השתנה, מצד אחד יש שפע וריבוי סוגי אוכל, אבל האיכות יורדת. רובו גדל בסביבה יותר ויותר מזוהמת- רוב המים לחקלאות (במיוחד בארץ) הם מי ביוב מטוהרים, החקלאות יותר תעשייתית ומהונדסת, הפירות והירקות בשווקים יפים ובעלי זמן מדף – אבל חסרי טעם וחיוניות. כל מי שטעם פרי שגדל בגינה ביתית מבין את ההבדל.
  2. זיהום אויר ומים.
  3. פגיעות וחבלות בשעת הלידה.
  4. אנו מוקפים בקרינה אלקטרומגנטית, בתוך הבית הכל נהיה אלחוטי - פלאפונים, טלפון ביתי, אינטרנט ובחוץ במקום עצים יש אנטנות.
  5. העולם  הרפואי מעמיס עלינו כימיקלים, תרופות וחיסונים לרוב.

ולצערי אני לא אופטימי שסביבת חיים זו תשתנה לטובה בשנים הקרובות.

מה מציעה ההומאופתיה ?

ההומאופתיה רואה את אוטיזם כבעיית התפתחות, אשר בשלב מסוים כוחות החיים של האדם נחלשו או קרסו עד כדי כך שלא היה להם את הכוח להמשיך ולהוביל את המשך התפתחות החיים.

הטיפול ההומאופתי יוצר שינוי רוחני פנימי באדם אשר מחזק ומעורר את כוחות החיים הפנימיים של האדם. כוחות החיים המחודשים גורמים לאדם להמשיך ולחדש תהליכים טבעיים של גדילה והתפתחות אשר נעצרו בעבר.

אנו לא מסתפקים רק בהקלה זמנית של התסמינים או בעיות ההתנהגות הנוכחיות אלא שואפים להביא לריפוי כללי לאוטיזם ושילוב האדם מחדש בחברה !

אצל כל לקוחותינו אנו רואים התקדמות  משמעותית אשר הולכת ומעמיקה עם התקדמות הטיפול.

מתחילים בפגישת אבחון ראשונית אשר נמשכת כשעתיים. בעזרת תשאול מקיף אנו מבררים ולומדים את כל צדדי חייו של ילדיכם על מנת להתאים לו רמדי (תכשיר הומאופתי) ייחודית לו. הרמדי מותאמת לאדם באופן הוליסטי, תוך התייחסות למכלול הסימפטומים הנפשיים והפיזיים, והסביבה בה האדם גדל מההיריון ועד היום.

בידי ההומאופתיה אלפי תכשירים הומאופתיים, המופקים מחומרים טבעיים, אינם מסוכנים וללא שום תופעות לוואי. בעזרתם מתאפשר לנו לתת לילדכם את הטיפול האפקטיבי והיעיל ביותר עבורם.

 

אני מזמין אתכם להתקשר ולהתייעץ איתי על כל שאלה, ללא כל התחייבות מצדכם!  לקרוא ולראות את ההמלצות, לעיין באני מאמין שלנו, ולתת לילדיכם את הסיכוי לריפוי המגיע לו..

שלכם

דוד גרושקו – המרכז ההומאופתי לטיפול וריפוי בבעיות התפתחות ואוטיזם.

טל: 052-3780939

צור קשר

לייעוץ ראשוני