טיפול בבעיות התפתחות בתינוקות

כיצד לרפא ולטפל באיחור התפתחותי ?

כל תינוק מתפתח בקצב שלו, ישנם זריזים שמתפתחים מהר ואף מדלגים על שלבי התפתחות חיוניים ומצד שני ישנם תינוקות שמתפתחים לאט ופעמים עד כדי איחור התפתחותי.

אם יש לכם חשש, אל תחכו, ואל תגידו "זה יסתדר עם הזמן", לכו לבדיקה ואבחון מקצועי.

התשובות הניתנות ע"י גורמי הטיפול השונים, לגבי העתיד של ילדכם, משאירים אתכם כהורים לא פעם - פעורי פה והמומים. לעומת זאת, ראיתי ילדים רבים עם בעיות התפתחות קשות ומגוונות שנעזרו והתקדמו בעזרת הטיפול בבעיות התפתחות הניתן על-ידי, והחיוך והתקווה שבו לפניהם של ההורים.

הטיפול ההומאופתי נותן מענה גם להתקפי פרכוסים ואפילפסיה המופיעים תדיר במקביל לאיחור ההתפתחותי.

ניתן לטפל בבעיות התפתחות מכל סוג - ורצוי להתחיל בכך מוקדם ככל האפשר.

האם ההומאופתיה יכולה לעזור לבעיות התפתחות ?

בהחלט כן. ריפוי של בעיית התפתחות משמעותה , שינוי רוחני בשורש הבעיה. שינוי רוחני יעורר את כוחות החיים של הילד ויביא להמשך התפתחות הילד באופן טבעי וללא צורך בהתערבות חיצונית נוספת.

הפתרונות המוצעים ע"י שירותי הבריאות כמו פיזיותרפיה, ריפוי בעיסוק, ריפוי בדיבור וכד' הם כולם  מבורכים אבל לא פותרים את הבעיה, משל לרכב ללא סוללה שדוחפים אותו בכוח עד שהוא מניע. הטיפול ההומאופתי לעומת זאת יוצר שינוי פנימי ומעורר את כוחות החיים להמשיך בהתפתחות  התקינה של הילד, משל לרכב ללא סוללה שפשוט מחליפים לו את הסוללה בחדשה.

 

 עדויות הורים

דוגמאות קצרות:

  • תינוק בן ארבע חודשים שאינו מחייך, התחיל טיפול הומאופתי ותוך חודש התחיל קשר עין והתחיל לחייך
  • תינוק בן שנה וחצי שעוד לא הלך, כבר הופנה לטיפולי פיזיותרפיה, ולפני שהתחיל בטיפולים התחיל עם טיפול הומאופתי ותוך חודש הוא כבר הלך.
  • תינוק בן שנתיים וחצי שהגיע אלי כשהוא פאסיבי לגמרי ואפילו לא זוחל ולא אוכל לבד, תוך חצי שנה של טיפול הומאופתי, התינוק זחל, התחיל לאכול לבד, ואפילו התחיל לבכות- דבר שהוא לא עשה עד כה.

במפגש הראשון נערך תשאול ארוך ומקיף שבסיומו מותאם לילד תכשיר הומאופתי (רמדי). ישנם אלפי תכשירים הומאופתיים ולכל ילד מותאם תכשיר יעודי בהתאם למכלול הסימפטומים, סיפור החיים של הילד, הסביבה בה הוא גדל וכו'. הטיפול ההומאופתי הוא טבעי וללא כל תופעות לוואי.

הטיפול ההומאופתי מומלץ לכל סוגי העיכובים בהתפתחות, מבעיות פיזיות קלות כמו קושי בתנועה ואיחור שפתי ועד פיגור ותסמונות גנטיות.

בטיפול בבעיות התפתחות - מומלץ להתחיל מוקדם ככל האפשר.

אני מזמין אתכם להתקשר ולהתייעץ איתי על כל שאלה, ללא כל התחייבות מצדכם!  לקרוא ולראות את ההמלצות, לעיין באני מאמין  שלי, ולתת לילדיכם את הסיכוי לריפוי המגיע לו.

שלכם

דוד גרושקו – מומחה לטיפול בבעיות התפתחות ואוטיזם.

טל: 052-3780939

אתר בנושא טיפול באוטיזם

הומאופתיה קלאסית

הבלוג שלי בנושא אוטיזם - http://autismheal.com/

הבלוג שלי בנושא הומאופתיה http://david-grushko.com/

הבלוג שלי בצרפתית בנושא אוטיזם - https://guerirautisme.com

צור קשר

 

 

לייעוץ ראשוני