טיפול באוטיזם                                   אוטיזם זאת לא גזירה - אפשר לצאת מזה !
                          העניקו לילדיכם את הסיכוי לחיים רגילים.


האם ילדיכם סובל מאיחור התפתחותי בתחום התקשורת  והשפה ?  

 מהו אוטיזם אצל ילדים - הסבר קצר

אוטיזם הוא מונח המבטא הפרעה בתחום התקשורת. הפרעה זו יכולה להתבטא במדרג גדול של הופעות מאי יכולת לפתח שפה וקשר עין ועד לקושי חברתי ואי הבנת הקודים החברתיים. לחלק מהילדים יש התנהגויות חזרתיות ולחלק אובססיות, לחלק חרדות ולחלק בעיות שינה והפרעות אכילה. כריבוי פרצופיהם כן ריבוי הפנים על הקשת  האוטיסטית, והצורה שזה מופיע אצל כל אחד ואחד.

הומאופתיה ואוטיזםאיך מאבחנים סוגים של אוטיזם אצל ילדים

האבחון של אוטיזם נעשה לרוב במרכזים להתפתחות הילד או אצל מאבחנים במגזר הפרטי. הם מראיינים את ההורים על ההתנהגות וההתפתחות של ילדם ומתבוננים ובוחנים את הילד. האבחון מאפשר להורים לשלב את הילד בחינוך המיוחד, לקבל טיפולים בחינם דרך קופות החולים וגם קצבת נכות, שבאה לעזור להורים להתמודד עם ההוצאות הרבות והטיפולים הנדרשים שילד כזה מביא. לצערי, המסר המועבר להורים על ידי המערכת הרפואית והמערכת התומכת הוא מסר קשה, שמשקף את אי-היכולת שלהם לטפל בילדים אלו ולעזור להם לצאת מזה.

כמו בנאי שכדי לבנות בית צריך ארגז כלים מלא  ומגוון, אבל אין לו בארגז מברגים והוא ממשיך לתקוע את הברגים רק עם פטיש, כי זה מה שהוא מכיר.

הטיפולים הקונבנציונליים – בהחלט עוזרים ומקדמים את הילד, אבל משהו מהותי נשאר לא פתור.

אוטיזם - טיפול בהומאופתיה מה חשוב לדעת

אני כבר יותר מ 7 שנים מלווה ומטפל בילדים עם אוטיזם בעזרת הומאופתיה וזכיתי לעזור למאות ילדים, וכבר שנים שאני טוען ש"אוטיזם זאת לא גזירה" ושאפשר לצאת מזה. ורק לאחרונה קיבלתי חיזוק משמעותי דרך כנס "לצאת מאוטיזם" שהתקיים בצרפת בתחילת השנה (2016), ובו כל הדוברים היו רופאים ותיארו את דרכם, כיצד הם עושים זאת. ואיך הם מצליחים לעזור לילדים לצאת מאוטיזם. 

כהומאופת אני מציע לכם שיטה שעובדת, עזרה ועוזרת לילדים רבים, וניסיון רב שצברתי משנים רבות של עבודה הומאופתית עם ילדים מעוכבי התפתחות.

לאורך השנים הרבות בהן אני מטפל בילדים עם בעיות התפתחות נתקלתי במגוון רחב של מקרים ולעיתים גם כאלו שהסיכוי לעזור להם – לא היה גבוה, ובעזרת ההומאופתיה נוצרה התקדמות ממשית, נצפית בכל תחומי החיים של הילד.

 ההומאופתיה מטפלת בשורש הבעיה ומאפשרת לילד חזרה להתפתחות תקינה ועצמאית. ההומאופתיה היא כמו מפתח פנימי סודי שלאט לאט מאפשר למוח לחזור ולעבוד מעצמו, ומאפשרת לילד ללמוד את העולם ולהתקדם כמו כל ילד אחר. הטיפול ההומאופתי הוא טיפול כללי שנותן מענה רחב לכל הקשיים והבעיות של הילד והוא לא ממוקד לבעיה או סימפטום בודד.

מכיוון שרוב הילדים מגיעים אלי לאחר שכבר נוצר פער התפתחותי של שנה לפחות בינם לבין הסביבה, כדי לסגור את הפער הזה יש לגייס את כל הכוחות האפשריים, וכל סוגי הטיפולים שאתם כהורים חושבים שיכולים לעזור לילד להתקדם ולצמצם את הפער הם מבורכים.

 אצל כל ילד הדרך לריפוי היא שונה ויחודית, והיא תלויה מאוד בנקודת המוצא, אבל התוצאות הינן די מיידיות , ברוב המקרים בטווח של חודש עד חודשיים רואים התחלה של  שיפור בהתנהגות וביכולות של הילד, כמו פרח שמתחיל לבצבץ ומתחיל להוציא את ראשו.

זהו תהליך שיקח זמן, וזמן רב (שנים), ככל שתתמידו בו יותר כן הילד יעזר ויקדם יותר.

אולי אתם סקפטים לגביי התהליך וקשה לכם להאמין ביעילות שלו , ובכל זאת הבאתי פה מספר עדויות אמיתיות של הורים שעברו תהליך של טיפול באוטיזם לילדים ע"י שימוש בהומאופתיה והיו מרוצים מאוד.

ולכן היה חשוב לי להביא את קולם שישמע ברבים.

טיפול ההומאופתי באוטיזם נותן מענה רחב לבעיות ולהתמודדות אשר איתם אתם נתקלים, כהורים לילדים עם עיכוב התפתחותי.

הטיפול באוטיזם בעזרת הומאופתיה משתלב עם טיפולים אחרים אשר אתם מעניקים לילדכם.

 

ההומאופתיה הינה שיטת טיפול רבת שנים אשר ביכולתה לתת מענה לכל אדם, והיא עושה פלאים ביחוד בתחום הטיפול באוטיזם. טיפול מוקדם – יועיל רבות להתקדמות ילדכם.

אשמח לשתף מידע נוסף שמופיע על הפעילות שלי ברדיו וברשת

 

להקשבה לראיון איתי ברשת א'

היכנסו 
לבלוג שלי בנושא אוטיזם

עמוד הפייסבוק שלי

פרופיל הגוגל + שלי    אשמח לשוחח עימכם ולבחון יחד את אפשרויות הטיפול בילדכם

    דוד גרושקו - 052-3780939

מספר עדויות של הורים על השיפור והתהליך שילדיהם עברו בעקבות הטיפול

PDD, בן 6 - חצי שנה בטיפול:
 
רצינו להודות לדוד על ההתקדמות של בנינו . בנינו השתמש בעבר באוצר מילים מאוד מצומצם כדי לבטא את עצמו, ברח הרבה, לא אהב גבולות והחריב את ביתנו (ציור על הקירות ומריחת חומרים שונים על הקירות, זריקת ביצים ומוצרי אוכל על הרצפה וגרימת נזקים לרהיטי הבית ומכשירי החשמל).
כיום לאחר כחצי שנה של טיפול הומיאופתי הוא מאוד מתקדם בתקשורת ובדיבור, מביע את עצמו בצורה נרחבת יותר, יוצר יותר קשר גופני הדוק, ומידי שבוע הוא מפתיע אתנו בביטויים ובמלל חדש. במקביל הוא יותר רגוע וההרס כמעט ונפסק לחלוטין.


PDD בתפקוד נמוך, בת 3 וחצי - 3 חודשים בטיפול:
 
ההורים סיפרו שהיא יותר שמחה, קודם היתה מתבכיינת המון וזה הפסיק. התחילה להתלבש לבד- לשים לעצמה את הכובע בחורף, לבקש לסגור את הסוודר ולהוריד חיטול לבד- עצם ההתייחסות שלה ללבוש שלה הוא חידוש. יש לה אח תאום שבעבר לא התייחסה אליו כלל והיום הרבה יותר מתייחסת אליו. יש יותר קשר עין, וריכוז. ואתמול היא הוציאה מילה ראשונה בגן. הכי הפתיע אותנו שכל החודש וחצי האחרון הילדה בריאה לגמרי, למרות שאנו היינו חולים וגם בגן שלה כל הזמן יש ילדים חולים. 
האב טרח והוסיף: "הטיפול הזה עובד, רואים ממש שינוי בחודש האחרון".
 


PDD, בת 5 - 4 חודשים בטיפול:
 
ילדה עם בעיות שינה קשות, שגם מלטונין לא עזר והאמא הגיע אלי על סף התמוטטות. מעבר לבעיות השינה - הילדה עם בעיות התנהגות קשות- הורסת ועם התפרצויות , דופקת את הראש בקיר. עם חיתול. ולא מדברת כלל .
בנוסף לכל זה הילדה סובלת מדלקות חוזרות בדרכי הנשימה שכל הזמן מתדרדרים לדלקות ריאות ובתי חולים.

תיכף עם התחלת הטיפול ההומאופתי הילדה התחילה לישון כל הלילה, מתעוררת פעם אחת אבל חוזרת לישון. הילדה יותר ערנית ועומדת על שלה, וכל השטויות שהיתה עושה כמעט ונעלמו. בנוסף מאז תחילת הטיפול - הילדה פשוט בריאה ולא ראתה רופא. הורידה לעצמה את הטיטול, הולכת לבד לשירותים. הילדה מבינה הרבה יותר וממושמעת. מדברת יותר, וכל הזמן ממלמלת וגם המלמולים שלה יותר מובנים. התחילה לשחק עם אחותה.לקביעת תורים והתייעצות

התקשרו עוד היום: 052-3780939

צור קשר

 

לייעוץ ראשוני