דוד גרושקו - אני מאמין

אני מאמין שלכל אדם יש את הרצון והזכות להתפתח, לממש את יכולותיו וכוחותיו ולחיות בבריאות לאורך ימים ושנים.

כוחות הריפוי  נמצאים בתוכנו ותפקידנו הוא אך ורק לעורר אותם, כדי לאפשר לכל אחד לממש את מלא הפוטנציאל הטמון בתוכו. הטיפול ההומאופתי מעורר את כוחות החיים הפנימיים ומאפשר להם לפעול ולהתגבר על המניעות שגרמו לבעיית ההתפתחות להופיע מתחילה וגם במקרים ששורשם מוגדר כבעיה גנטית, כגון – תסמונת דאון.

ככל שהשנים עוברות בעיות ההתפתחות הולכות ונהיות נפוצות יותר ויותר. הסיבות לכך הם רבות וקשורות לדעתי לעולם התעשייתי והמזוהם שאנו חיים בו, אשר מפגיש את התינוק / עובר במצבי סטרס רבים פיזיים ונפשיים, אשר פוגעים  בהתפתחותו בשלבים הראשונים של החיים כאשר הוא עדיין רך ורגיש לכל הפרעה ופגיעה חיצונית.

כשם שלכל אדם פנים משלו, וכל אחד שונה מחברו, כך לכל אדם נדרשת התאמה אישית של הטיפול ההומאופתי וכל אחד יעבור את התהליך בדרך שונה מחברו. אין ביכולתי לנבא מראש את קצב ההתקדמות והזמן שיידרש לטיפול.

התרופה ההומאופתית מותאמת אישית לכל אחד, עפ"י מכלול ההתנהגויות, הקשיים וסיפור החיים של הילד ואין "תרופה" אחת לאוטיזם.

אני מאמין שבמקרים רבים בהם ילד עם בעיית התפתחות יגיע לטיפול בגיל צעיר יהיה אפשר לרפא אותו או כמעט לרפא אותו, ובכל מקרה אני בטוח שהטיפול ההומאופתי בכל גיל יכול לקדם את הילד צעדים רבים קדימה.

אינני מתחייב על 100% של הצלחה, אך אעשה כל שביכולתי על מנת לקדם את הילד ולהביא להצלחתו.

אני מתחייב לראות רק את טובת הילד-הלקוח מול ענינו. אורך ומשך הטיפול נובע אך ורק מהמחשבה מה נכון לו, ולא אמליץ או אבצע טיפולים שאינם נחוצים.

 

נשמח להיות לכם לעזר.

אני מזמין אתכם להתקשר להתייעץ ולקבל פרטים ומידע נוסף ללא כל מחויבות,לקרוא על ניסיונם של הורים עם התהליך, ובעיקר להעניק לידיכם אפשרות להירפא.

שלכם

דוד גרושקו- מומחה לטיפול וריפוי בעיות התפתחות ואוטיזם.

צור קשר

לייעוץ ראשוני